Aktualitātes

15.02.2021.

Līdz 26. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas AS "Latvenergo" organizētajam erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments". Šogad konkursa vadošais temats ir "zaļā fizika", tādēļ jaunieši konkursa norises gaitā tiks rosināti interesēties par to, kā fizikas zināšanas noder atjaunīgo resursu iegūšanā un efektīvā izmantošanā. Piemērojoties šī brīža apstākļiem, visi konkursa posmi norisināsies attālinātas tiešsaistes formā.

 

15.02.2021.

Valsts izglītības satura centrs (turpmāk – VISC) ir izstrādājis informatīvos materiālus skolēnu un studējošo pašpārvaldēm. Atbalsta materiāli ir drukājami un interaktīvi izmantojami individuāli vai kopā ar citiem pašpārvaldes dalībniekiem, tie noderīgi gan pašpārvalžu konsultantiem, gan jauniešiem un citām personām, kas interesējas par skolēnu un studējošo pašpārvalžu darbu.

 

11.02.2021.

Februārī, ierastās ikgadējās Ēnu dienas laikā, kas šogad atcelta pulcēšanās ierobežojumu dēļ, par darba tirgu, interesējošiem darba devējiem un profesijām skolēniem padziļināti ir iespēja uzzināt īpaši izveidotā mācību ekskursiju platformā. Tajā darba devēji aicināti skolām piedāvāt virtuālas mācību ekskursijas, bet pedagogi  -  pieteikt skolu klašu grupas attālinātai vizītei uzņēmumos un iestādēs.

09.02.2021.

Olaines novada pašvaldība ikgadēji izsludinājusi konkursu, kura ietvaros ikviens jaunietis, kura dzīvesvieta deklarēta Olaines novada administratīvajā teritorijā, vai Olaines novadā esošas izglītības iestādes audzēknis vecumā no 13 līdz 25 gadiem var iesniegt projektu un konkursa vērtēšanas komisijas atbalsta gadījumā saņemt finansējumu idejas realizācijai.

 

04.02.2021.

5. februārī, piektdienā, plkst. 17.00.
Pasākums jauniešiem "Kopīgi radīt".

02.02.2021.

2021. gada februārī Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga) rīko četras minilekcijas ar nosaukumu "SSE Riga Food for Thought", kas būs pieejamas tiešsaistē ceturtdienas pēcpusdienās ikvienam interesentam, lai veicinātu sarunas par jautājumiem, kas mums rūp, un dotu iespēju augstskolas studiju programmās ieinteresētajiem iepazīt studiju vidi un lektorus.

02.02.2021.

2020.gadā tika realizēti 6 jauniešu projekti, kuru finansējumu nodrošināja Olaines novada pašvaldība.

01.02.2021.

Atzīmējot “Grindeks” 75. jubilejas gadu zinību zīmē, Baltijas vadošais farmācijas uzņēmums aicina vidusskolēnus un skolotājus pieteikties bezmaksas erudīcijas spēlei “Grindeks” Prāta turnīrs. Tā būs iespēja skolēniem pārbaudīt savu erudīciju daudzpusīgās tēmās un sacensties par vērtīgām balvām. Turnīrs norisināsies tiešsaistē trīs kārtās; pieteikšanās līdz 24. februārim. 

01.02.2021.

Februāris ir īpašs mēnesis - pilns mīlsestības un svētku. Kā nekā - feburārī svinēsim OJC "Popkorns" 5. dzimšanas dienu, Olaines dzimšanas dienu, kā arī Valentīndienu♥

12.01.2021.

Līdz 31. janvārim ikvienam 10. – 12. klašu skolēnam vai profesionālo izglītības iestāžu audzēknim vecumā no 16 līdz 19 gadiem ir iespēja piedalīties AS “Latvijas valsts meži” organizētajā stipendiju konkursā.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)