Aktualitātes

18.02.2021.

Programma “Vēlētiem jaunāka gadagājuma politiķiem" (YEP programma) aicina PIETEIKTIES, lai pievienotos PROGRAMMAS “YEP” 2021. gadam. Jaunajiem vietējiem un reģionālajiem politiķiem līdz 12. martam jāsūta savs pieteikums, lai varētu piedalīties 2021. gada pasākumu programmā.

 

18.02.2021.

Nevalstiskā organizācija “IREX” ir starptautiska organizācija, kas realizē izglītības un attīstības iniciatīvas visā pasaulē. Sadarbībā ar sešām universitātēm Baltijas valstīs, tādām kā Latvijas Universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte, Tartu Universitāte un Tallinas Universitāte Igaunijā, Viļņas Universitāte un Vitautas Magnus Universitāte Lietuvā, šobrīd tiek realizēts “Medijpratības projekts”.

 

16.02.2021.

Lai veiksmīgi izplānotu Olaines novada jauniešu dienas aktivitātes šajā gadā, vēlamies rast atbildes uz dažiem jautājumiem.
Cerot, ka vasarā epidemioloģiskie ierobežojumi būs mazinājušies, tomēr pieļaujot, ka kaut kādi ierobežojumi tomēr būs, lūdzam domāt un rast risinājumus veiksmīgai pasākuma norisei.
 

15.02.2021.

Līdz 26. februārim 8. un 9. klašu skolēni un skolotāji aicināti pieteikt komandas AS "Latvenergo" organizētajam erudīcijas konkursam "FIZMIX Eksperiments". Šogad konkursa vadošais temats ir "zaļā fizika", tādēļ jaunieši konkursa norises gaitā tiks rosināti interesēties par to, kā fizikas zināšanas noder atjaunīgo resursu iegūšanā un efektīvā izmantošanā. Piemērojoties šī brīža apstākļiem, visi konkursa posmi norisināsies attālinātas tiešsaistes formā.

 

15.02.2021.

Valsts izglītības satura centrs (turpmāk – VISC) ir izstrādājis informatīvos materiālus skolēnu un studējošo pašpārvaldēm. Atbalsta materiāli ir drukājami un interaktīvi izmantojami individuāli vai kopā ar citiem pašpārvaldes dalībniekiem, tie noderīgi gan pašpārvalžu konsultantiem, gan jauniešiem un citām personām, kas interesējas par skolēnu un studējošo pašpārvalžu darbu.

 

11.02.2021.

Februārī, ierastās ikgadējās Ēnu dienas laikā, kas šogad atcelta pulcēšanās ierobežojumu dēļ, par darba tirgu, interesējošiem darba devējiem un profesijām skolēniem padziļināti ir iespēja uzzināt īpaši izveidotā mācību ekskursiju platformā. Tajā darba devēji aicināti skolām piedāvāt virtuālas mācību ekskursijas, bet pedagogi  -  pieteikt skolu klašu grupas attālinātai vizītei uzņēmumos un iestādēs.

09.02.2021.

Olaines novada pašvaldība ikgadēji izsludinājusi konkursu, kura ietvaros ikviens jaunietis, kura dzīvesvieta deklarēta Olaines novada administratīvajā teritorijā, vai Olaines novadā esošas izglītības iestādes audzēknis vecumā no 13 līdz 25 gadiem var iesniegt projektu un konkursa vērtēšanas komisijas atbalsta gadījumā saņemt finansējumu idejas realizācijai.

 

04.02.2021.

5. februārī, piektdienā, plkst. 17.00.
Pasākums jauniešiem "Kopīgi radīt".

02.02.2021.

2021. gada februārī Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga) rīko četras minilekcijas ar nosaukumu "SSE Riga Food for Thought", kas būs pieejamas tiešsaistē ceturtdienas pēcpusdienās ikvienam interesentam, lai veicinātu sarunas par jautājumiem, kas mums rūp, un dotu iespēju augstskolas studiju programmās ieinteresētajiem iepazīt studiju vidi un lektorus.

02.02.2021.

2020.gadā tika realizēti 6 jauniešu projekti, kuru finansējumu nodrošināja Olaines novada pašvaldība.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)